Offshore společnosti

Založení firmy v daňovém ráji.

Co jsou offshore společnosti?

Offshore společnosti jsou mimořádně zvýhodněné společnosti, které obvykle nemají daňové ani další povinnosti a soukromí jejich vlastníků je chráněno vysokou anonymitou vlastnictví.

Offshore jurisdikce (tzv. daňové ráje) jsou státy, které v rámci svých zákonů umožňují založení offshore společností a tímto do své země získávají zahraniční kapitál.

Offshore společnosti

Kde společnosti zakládáme?

Všechny oblíbené jurisdikce. Offshore i onshore.

Offshore společnosti, daňový ráj Seychely

Seychelská republika

od 19.000,- Kč

Nejoblíbenější daňový ráj na světě. Žádné daně. Žádná byrokracie. Jednoduché, rychlé a relativně levné založení. Aktuální offshore právní úprava a další benefity.

Offshore společnosti, daňový ráj Belize

Belize

od 19.000,- Kč

Vhodný nástroj pro daňové a investiční plánování. Status britského závislého teritoria a britský právní systém. Dlouhodobě politicky a ekonomicky stabilní.

Offshore společnosti, daňový ráj Marshallovy ostrovy

Marshallovy ostrovy

od 34.000,- Kč

Daňový ráj, který umožňuje vydání neimo-bilizovaných akcií na doručitele. Díky tomu si drží prvenství mezi zeměmi poskytujícími vysokou anonymitu vlastnictví.

Offshore společnosti, daňový ráj Delaware

Delaware, USA

od 49.000,- Kč

Daňový ráj, o kterém málokdo ví. Prestižní image i nulové zdanění. Toho lze dosáhnout zapojením LLC společnosti z Delaware a offshore společnosti.

Offshore společnosti, daňový ráj Velká Británie

Velká Británie

od 19.000,- Kč

Členský stát EU umožňující podnikání s minimální byrokracií a výhodnými daňovými podmínkami pro nerezidenty. Povinnost přihlášení k DPH až od 2,5 mil. Kč.

Offshore společnosti, daňový ráj Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

od 110.000,- Kč

Společnost přímo od registračního agenta. Silná a „reálná“ ekonomika. SAE nejsou na černé listině OECD. Velmi perspektivní jurisdikce s 0% daní z příjmu.

Jak založení probíhá?

Založení firmy do druhého dne. Předání dokumentů za 14 dní.

d2d92fb1-vpravo-rovna_02s01702s014000001 d2d92fb1-vpravo-rovna_02s01702s014000001

Nezávazná konzultace

Na nezávazné konzultaci zdarma získáte know-how o offshore společnostech a způsobech jejich využití. Ze schůzky budete odcházet nabití informacemi a inspirací.

Objednávka

Pokud se na základě získaných informací rozhodnete offshore společnost založit, provedeme tak dle Vašich požadavků. Některé jurisdikce založíme již do 1 dne.

Doručení dokumentů

Po založení budou dokumenty společnosti doručeny kurýrní službou do České republiky, případně doplněny o úřední překlady a připraveny k předání.

Proč využít offshore společnosti?

Důvody pro založení offshore společnosti.

Daňová optimalizace

Neplaťte na daních více, než musíte. Díky offshore společnostem snižte daňovou povinnost až na 0%.

Anonymita vlastnictví

Využijte svoje právo na soukromí a použijte offshore společnost jako nástroj anonymního vlastnictví.

Ochrana majetku

Chraňte svůj majetek tím, že budete nemovitosti i movité věci vlastnit použitím offshore společnosti.

Mezinárodní image

Zvolte si zvučný název zahraniční společnosti a získejte mezinárodní image pro vaše podnikání.

Časté dotazy

Časté dotazy o offshore společnostech

Jsou offshore společnosti legální?

Offshore společnosti jsou 100% legální. Jsou to právnické osoby, mezinárodní obchodní společnosti, založené podle speciálních zákonů offshore jurisdikcí - zemí, ve kterých jsou inkorporované.

Kdo je benefiční vlastník offshore společnosti?

V problematice offshore podnikání se setkáte s pojmem "benefiční vlastník". Někdy je také používán termín "skutečný vlastník". Benefiční vlastník je fyzická osoba, která o založení offshore společnosti žádá a která má z podnikání offshore společnosti prospěch. Benefičním vlastníkem offshore společnosti může být osoba akcionáře. Pokud je však využito instrumentu nominee služeb, benefiční (skutečný) vlastník se od toho formálního liší. V českém zákoně č. 253/2008 Sb., zákoně o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, je pojem "skutečný majitel" definován v usnesení § 4 odst. 4.

Jak nebýt dohledatelný jako vlastník offshore společnosti?

Anonymitu vlastnictví u offshore společností zajišťují dva základní instrumenty. Tím prvním jsou neveřejné rejstříky akcionářů a ředitelů. Druhým instrumentem jsou nominee služby, které zajistí, že i přes odkrytí údajů z rejstříků nebude dohledatelné jméno benefičního vlastníka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci a nechte si poradit vhodné řešení.

×