Anonymní bankovní účet

Offshore účet s nejvyšším bankovním tajemstvím.

Co je anonymní bankovní účet?

Anonymní bankovní účet je otevírán v offshore bankách a může být otevřen na jméno fyzické osoby jeho majitele i anonymně vlastněné offshore společnosti.

Offshore banky díky vysokému standardu bankovního tajemství umožňují zachovat právo na soukromí vlastníka, zabezpečit anonymní bankovní účet a finanční majetek na něm uložený.

Anonymní bankovní účet

Kde anonymní bankovní účet otevřeme?

Offshore banky a jejich výhody.

Anonymní bankovní účet v Euro Pacific Bank

27.000,- Kč

Moderní offshore banka zaměřená na anonymitu a jednoduchost používání. Nabízí předplacené karty pro anonymní výběry z bankomatů.

Anonymní bankovní účet v CIM Banque

27.000,- Kč

Švýcarská tradiční soukromá banka založená v Ženevě postavená na důvěře, zásadnímu respektu k soukromí svých klientů a jeho ochraně.

Anonymní bankovní účet v ABC Banking Corporation Mauricius

27.000,- Kč

Offshore banka se sídlem na Mauriciu. Nabízí výhodné poplatky za vední a provoz účtu a je proto vhodná pro běžný bankovní provoz.

Jak se otevře anonymní bankovní účet?

Popis procesu otevření offshore bankovního účtu.

d2d92fb1-vpravo-rovna_02s01702s014000001

d2d92fb1-vpravo-rovna_02s01702s014000001

Odborná konzultace

Na odborné konzultaci zdarma získáte
informace o offshore bankovních účtech a způsobech jejich využití. Ze schůzky budete odcházet nabití informacemi a inspirací.

Objednávka

Pokud se na základě získaných informací rozhodnete otevřít offshore bankovní účet, provedeme tak dle Vašich požadavků. Účet v některých bankách otevřeme do 3 dnů.

Doručení dokumentů

Po otevření bankovního účtu vám budou dokumenty k účtu a přístupy k internetovému bankovnictví doručeny kurýrní službou doporučeně až do ruky.

Proč anonymní bankovní účet?

Nejčastější motivace pro otevření offshore bankovních účtů.

Snadná obsluha

Peníze uložené na offshore bankovním účtu jsou jako v běžné bance neustále k dispozici. Pro komunikaci s bankou nemusíte nikam létat. Ovládání vašeho účtu probíhá nejčastěji formou internetového bankovnictví. Lze využít i telebanking.

Vyšší bezpečnost

Peníze jsou uložené na skutečně bezpečném místě. Jsou chráněny před exekutory, kteří porušují své pravomoci a před úřady, které provádějí nezákonné zásahy. Bankovní účet v offshore jurisdikci bude vždy nejbezpečnější bankovní řešení.

Ochrana soukromí

Offshore banky poskytují obecně vyšší úroveň bankovního tajemství, než na které jsme zvyklí v českém podnikatelském prostředí. Díky tomu jsou offshore bankovní účty esenciálním nástrojem při ochraně majetku a soukromí vlastníka účtu.

Měnová diverzifikace

Ve smyslu starého pořekadla „Neměj všechny vajíčka v jenom košíku“ slouží offshore bankovní účty jako nástroj k měnové diverzifikaci. V době klesajícího kurzu nestabilní české koruny je vždy rozumné mít část svých úspor uloženou v jiné měně.

Časté dotazy

Časté dotazy o offshore bankovních účtech.

Je bankovní účet pro offshore společnost absolutně anonymní?

Offshore banky, ve kterých otevíráme bankovní účty nabízejí nejvyšší možnou míru ochranu soukromí držitele účtu. Vzhledem ale k celosvětovému boji proti praní špinavých peněz a financování terorismu, úplné anonymity při otevření bankovního účtu již nelze dosáhnout v žádné bance na světě. Dokonce ani v těch, které se specializují na offshore bankovnictví. Bankovní instituce musí mít vždy k dispozici informaci o majiteli účtu, nebo benefičním vlastníkovi offshore společnosti pro kterou je otevřen. To i v případě, že je využito instrumentu nominee osob.

Musím být při otevření bankovního účtu fyzicky přítomen?

Otevření bankovního účtu pro offshore společnosti se obejde bez nutnosti fyzické přítomnosti benefičního vlastníka. Tato skutečnost je vykompenzována nutností precizní přípravy notářsky ověřené a apostilované dokumentace. Tuto pro vás připravíme a ověříme v rámci našich služeb.

V jakých měnách můžu mít vedený bankovní účet?

Offshore banky otevírají účty ve všech majoritních měnách. Účty je možné založit v měnách USD, EUR, GBP, CHF, RUB a dalších.
Nezávazná konzultace »
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme ve věci domluvení termínu.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.
Řídíme se nařízením GDPR.

Osobní konzultace je i v digitální době nejlepší způsob, jak získat odpovědi na přímé otázky, rychle se zorientovat v offshore problematice a dozvědět se řešení vaší konkrétní situace.

podpis

Robert Sládek

Managing Director

×
×