CIM Switzerland

Tradiční švýcarská banka s vysokým respektem k soukromí. Nezávazná konzultacePotřebujete poradit

Obecné info

CIM Bank je tradiční soukromá švýcarská banka založená v Ženevě v roce 1990, která je postavená na důvěře a fundamentálnímu respektu k soukromí svých klientů.

V současnosti má svoje pobočky v Ženevě, Luganu a Wollerau. CIM Bank se zabývá oblastí investičního bankovnictví, správy majetku, on-line tradingem a dalšími bankovními službami. Banka je regulována FINMA a je členem Swiss Bankers Association. V současnosti má klienty ve více než 145 zemích.

Výhody a nevýhody

  • Online bankovnictví
  • Švýcarský standard bankovního tajemství
  • Účet ve více jak 100 různých měnách
  • Karty VISA, MasterCard a American Express
  • Otevření účtu zpravidla do jednoho týdne
  • Vyšší poplatky za provoz účtu

Ceník ke stažení

Často kladené otázky

Je bankovní účet pro offshore společnost absolutně anonymní?

Offshore banky, ve kterých otevíráme bankovní účty nabízejí nejvyšší možnou míru ochranu soukromí držitele účtu. Vzhledem ale k celosvětovému boji proti praní špinavých peněz a financování terorismu, úplné anonymity při otevření bankovního účtu již nelze dosáhnout v žádné bance na světě. Dokonce ani v těch, které se specializují na offshore bankovnictví. Bankovní instituce musí mít vždy k dispozici informaci o majiteli účtu, nebo benefičním vlastníkovi offshore společnosti pro kterou je otevřen. To i v případě, že je využito instrumentu nominee osob.

Musím být při otevření bankovního účtu fyzicky přítomen?

Otevření bankovního účtu pro offshore společnosti se obejde bez nutnosti fyzické přítomnosti benefičního vlastníka. Tato skutečnost je vykompenzována nutností precizní přípravy notářsky ověřené a apostilované dokumentace. Tuto pro vás připravíme a ověříme v rámci našich služeb.

V jakých měnách můžu mít vedený bankovní účet?

Offshore banky otevírají účty ve všech majoritních měnách. Účty je možné založit v měnách USD, EUR, GBP, CHF, RUB a dalších.
Nezávazná konzultace »
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme ve věci domluvení termínu.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.
Řídíme se nařízením GDPR.

Osobní konzultace je i v digitální době nejlepší způsob, jak získat odpovědi na přímé otázky, rychle se zorientovat v offshore problematice a dozvědět se řešení vaší konkrétní situace.

podpis

Robert Sládek

Managing Director

×
×