Euro Pacific Bank

Banka respektující vaše soukromí. Nezávazná konzultacePotřebujete poradit

Obecné info

Moderní offshore banka zaměřená na anonymitu a jednoduchost používání, která nabízí předplacené karty pro anonymní výběry z bankomatů.

Euro Pacific Bank je banka založena americkým investorem a burzovním makléřem Peterem Schliffem (jako jeden z mála předpověděl investiční krizi v roce 2008) na Svatém Vincentu a Grenadinách a vyznačuje se přísným bankovním tajemstvím. Pokud chcete držet část svého majetku mimo Evropu, s touto bankou jste v bezpečí. Banka je jedna z posledních, co umí vydat tzv. anonymní debetní kartu

Výhody a nevýhody

  • Účty v několika měnách
  • Online bankovnictví
  • Kontakt na osobního bankéře přes telefon, email nebo Skype
  • Vysoká míra anonymity
  • Je vhodná pro obchodníky se zlatem a stříbrem
  • Nízké měsíční poplatky
  • Minimální vklad $500

Ceník ke stažení

Často kladené otázky

Je bankovní účet pro offshore společnost absolutně anonymní?

Offshore banky, ve kterých otevíráme bankovní účty nabízejí nejvyšší možnou míru ochranu soukromí držitele účtu. Vzhledem ale k celosvětovému boji proti praní špinavých peněz a financování terorismu, úplné anonymity při otevření bankovního účtu již nelze dosáhnout v žádné bance na světě. Dokonce ani v těch, které se specializují na offshore bankovnictví. Bankovní instituce musí mít vždy k dispozici informaci o majiteli účtu, nebo benefičním vlastníkovi offshore společnosti pro kterou je otevřen. To i v případě, že je využito instrumentu nominee osob.

Musím být při otevření bankovního účtu fyzicky přítomen?

Otevření bankovního účtu pro offshore společnosti se obejde bez nutnosti fyzické přítomnosti benefičního vlastníka. Tato skutečnost je vykompenzována nutností precizní přípravy notářsky ověřené a apostilované dokumentace. Tuto pro vás připravíme a ověříme v rámci našich služeb.

V jakých měnách můžu mít vedený bankovní účet?

Offshore banky otevírají účty ve všech majoritních měnách. Účty je možné založit v měnách USD, EUR, GBP, CHF, RUB a dalších.

Jak dlouho trvá otevření bankovního účtu v Euro Pacific Bank?

Otevření bankovního účtu pro offshore společnost v Belize Bank trvá 1 - 2 týdny.
Nezávazná konzultace »
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme ve věci domluvení termínu.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.
Řídíme se nařízením GDPR.

Osobní konzultace je i v digitální době nejlepší způsob, jak získat odpovědi na přímé otázky, rychle se zorientovat v offshore problematice a dozvědět se řešení vaší konkrétní situace.

podpis

Robert Sládek

Managing Director

×
×