ABC Banking Corporation

Banka s minimálními poplatky. Nezávazná konzultacePotřebujete poradit

Obecné info

Účty u offshore bank si mohou otevřít jak fyzické, tak právnické osoby a jsou vhodné zejména pro uchování svého majetku v anonymitě.

ABC Banking Corporation Mauritius je dceřiná společnost ABC Group of Companies, která byla založena v roce 1997 jako společnost poskytující leasing. Jedná se o první úspěšnou leasingovou společnost na Mauriciu, které se podařilo přetransformovat se v banku. Její úspěch je ovlivněn tím, že se jí vhodně podařilo zkombinovat tradiční s inovativním bankovnictvím.

ABC banking nabízí celou řadu produktů a služeb pro mezinárodní klienty, např. běžný účet, spořící účet, termínované vklady, financování obchodu, bankovní záruka atd.

Výhody a nevýhody

  • Účty v několika měnách včetně USD, EUR a GBP
  • Online bankovnictví
  • Pro otevření účtu není nutná osobní návštěva banky
  • Není požadován minimální první depozit
  • Nepožaduje minimální zůstatek na účtu
  • Vedení účtu a příchozí transakce zdarma
  • Firemní i osobní účet
  • Debetní karta MasterCard
  • Platforma na online obchodování

Ceník ke stažení

Často kladené otázky

Je bankovní účet pro offshore společnost absolutně anonymní?

Offshore banky, ve kterých otevíráme bankovní účty nabízejí nejvyšší možnou míru ochranu soukromí držitele účtu. Vzhledem ale k celosvětovému boji proti praní špinavých peněz a financování terorismu, úplné anonymity při otevření bankovního účtu již nelze dosáhnout v žádné bance na světě. Dokonce ani v těch, které se specializují na offshore bankovnictví. Bankovní instituce musí mít vždy k dispozici informaci o majiteli účtu, nebo benefičním vlastníkovi offshore společnosti pro kterou je otevřen. To i v případě, že je využito instrumentu nominee osob.

Musím být při otevření bankovního účtu fyzicky přítomen?

Otevření bankovního účtu pro offshore společnosti se obejde bez nutnosti fyzické přítomnosti benefičního vlastníka. Tato skutečnost je vykompenzována nutností precizní přípravy notářsky ověřené a apostilované dokumentace. Tuto pro vás připravíme a ověříme v rámci našich služeb.

V jakých měnách můžu mít vedený bankovní účet?

Offshore banky otevírají účty ve všech majoritních měnách. Účty je možné založit v měnách USD, EUR, GBP, CHF, RUB a dalších.
Nezávazná konzultace »
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme ve věci domluvení termínu.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.
Řídíme se nařízením GDPR.

Osobní konzultace je i v digitální době nejlepší způsob, jak získat odpovědi na přímé otázky, rychle se zorientovat v offshore problematice a dozvědět se řešení vaší konkrétní situace.

podpis

Robert Sládek

Managing Director

×
×