Bankovní účet v Dubaji

Offshore účet v prestižní jurisdikci.

Otevřete si bankovní účet v Dubaji

Pokud si chcete otevřít bankovní účet v Dubaji, jste na správném místě. Našim klientům nabízíme asistenci s procesem otevření bankovních účtů v Dubaji a to pro fyzické osoby i společnosti. V Dubaji spolupracujeme se všemi hlavními bankami a proto máme v portfoliu mnoho zajímavých bankovních produktů.

Bankovní účty lze otevřít ve všech hlavních měnách (USD, EUR, GBP atd.). K bankovním účtům je možné vystavit debetní i kreditní karty s vysokými limity. Transakce lze provádět pomocí internetového bankovnictví a u některých banek i prostřednictvím mobilní aplikace.

Při otevření bankovního účtu v Dubaji je nutná fyzická přítomnost v bance. Během vaší obchodní cesty do Dubaje a návštěvy banky poskytujeme osobní asistenční servis.

Bankovní účet v Dubaji

Proč mít bankovní účet v Dubaji

Hlavní výhody bankovnictví ve Spojených arabských emirátech

Bezpečnost

Banky v Dubaji jsou vysoce kapitalizované a nefungují na principu dluhové politiky. Jejich bezpečnostní standardy patří mezi nejlepší na světě. Spolehlivý je i systém kontroly finančních prostředků.

Flexibilita

Otevření účtu je možné ve všech světových měnách (EUR, USD, GBP, CHF, YEN). Obsluhovat účet lze prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví. K dispozici jsou také debetní a kreditní karty.

Ochrana soukromí

Výměna bankovních informací s ostatními státy neprobíhá. Stejně tak informace z obchodního rejstříku nejsou přístupné třetím stranám. Jakýkoliv únik informací je v Dubaji trestným činem.

Nadstandardní služby

V Dubaji budete vždy VIP. V bankovnictví to znamená nadstandardní přístup osobního bankéře, nepřetržitou zákaznickou podporu na telefonu a prémiové finanční služby.

Bankovní účet v Dubaji pro fyzické osoby

Bankovní účet v Dubaji je perfektním řešením pro privátní klientelu hledající stabilní bankovní sektor s vysokou ochranou soukromí. Dubaj se pyšní excelentní reputací a stabilitou finančního sektoru.

Oblíbené jsou wealth managementové účty, které jsou vedené zcela zdarma a nabízí mnoho možností zhodnocování finančních prostředků. Obvykle nabízí nejvýhodnější konverzní poměry při mezinárodních transakcích mezi různými měnami.

Pro naše klienty provádíme vždy profesionální a pohodlné řešení. To začíná důvěrnou konzultací v Praze a pokračuje osobním asistenčním servisem v Dubaji.

daňový ráj
Offshore společnosti

Bankovní účet v Dubaji pro společnosti

Bankovní účet v Dubaji je možné otevřít i pro společnosti. Vzhledem k nedávné legislativní změně lze firemní bankovní účty otevřít pouze pro společnosti typu Free Zone Establishment – společnosti v zóně volného obchodu.

Společnosti v zónách volného obchodu mohou otevřít bankovní účet ve Spojených arabských emirátech. Díky svému rezidentnímu statusu získávají veškeré výhody bankovního systému včetně debetních karet, platebních terminálů apod.

Kde otevíráme bankovní účty

Bankovní účty pro fyzické osoby i společnosti otevíráme ve 4 hlavních bankách.

Bankovní účet v Dubaji Emirates NBD

Emirates NBD je pravděpodobně nejrozšířenější bankou ve Spojených arabských emirátech. Najdete ji zde doslova na každém rohu. V této bance zakládáme klasické firemní účty.

Bankovní účet v Dubaji RAK Bank

Wealth management oddělení v RAK Bank je dalším bankovním partnerem při otevírání bankovních účtů pro správu finančního majetku a investice. Nabízí nižší finanční práh pro otevření bankovního účtu.

Bankovní účet v Dubaji FGB Wealth

Wealth management oddělení v FGB je naším bankovním partnerem při otevírání bankovních účtů pro správu finančního majetku. Svým klientům nabízí velké množství investičních nástrojů.

Bankovní účet v Dubaji Noor Bank

Noor Bank je klasickou transakční bankou, kterou lze využít pro běžné bankovnictví služby, mezinárodní převody, hotovostní transakce a další. K dispozici jsou debetní karty a internetové bankovnictví.

Komunikace s námi je šifrovaná. Osobní konzultace jsou důvěrné. Vámi poskytnuté informace zůstávají v bezpečí.

Otevření účtu přímo v Dubaji

Za účelem otevření bankovního účtu v Dubaji je nutné se fyzicky dostavit na schůzku v bance. Ta probíhá cca 1 hodinu a během ní jsou podepsány veškeré smlouvy o vedení bankovního účtu. Během vaší obchodní cesty do Dubaje a návštěvy banky poskytujeme osobní asistenční servis.

V některých případech je potřeba, aby mělo k účtu přístup více osob. V takových případech je možné, aby akcionář vydal dokument představující rozhodnutí v působnosti valné hromady, který plní funkci plné moci pro jinou osobu za účelem zřízení přístupu k bankovnímu účtu.

Bankovní účet se otevírá přímo v Dubaji

Potřebné dokumenty

Seznam dokumentů potřebných pro otevření účtu.

Cestovní pas

Hlavním dokumentem je originální cestovní pas s minimální platností 6 měsíců od data založení společnosti. Pas předložíte na osobní schůzce.

Bank Reference Letter

Doporučující dopis vystavený bankou shrnující informace o běžném účtu fyzické osoby akcionáře společnosti. V záhlaví musí být uvedena adresa trvalého bydliště.

Výpis z účtu

Aktuální výpis z účtu za období posledních 3 po sobě jdoucích měsíců. V záhlaví musí být opět uvedena adresa trvalého bydliště.

Nezávazná konzultace »
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme ve věci domluvení termínu.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.
Řídíme se nařízením GDPR.

Osobní konzultace je i v digitální době nejlepší způsob, jak získat odpovědi na přímé otázky, rychle se zorientovat v offshore problematice a dozvědět se řešení vaší konkrétní situace.

podpis

Robert Sládek

Managing Director

×
×