Jak založení offshore společnosti probíhá?

K založení offshore společnosti stačí 3 kroky.

Založení offshore společnosti je pravděpodobně jednodušší proces, než si myslíte. Podívejme se na 3 jednoduché kroky, které vedou k přesunu podnikání do daňového ráje.

Na samém začátku je důležité zmínit, že založení mezinárodní obchodní společnosti (IBC – International Business Company) v jedné z offshore jurisdikcí je mnohem jednodušší proces, než na jaký jsme zvyklí z českého právního prostředí. Na rozdíl od zakládání českých s.r.o. není nutné splácet základní kapitál, provádět notářský zápis nebo ověřovat podpisy.

1. Krok: Odborná konzultace

Shodneme se jistě na tom, že každé podnikatelské rozhodnutí by mělo být promyšlené a postavené na dobrých informacích. Z tohoto důvodu poskytujeme nezávazné konzultace. Touto formou zdarma získáte know-how o offshore společnostech a způsobech jejich využití. Po jejím zkončení budete nabití informacemi a inspirací. Nezávazná konzultace probíhá formou osobní schůzky, Skype konferencí nebo e-mailem.

2. Krok: Objednávka

Objednání je u nás jednoduché a rychlé. Objednávku můžete zadat osobně na schůzce s naším specialistou, nebo elektronicky na našem webu. Komunikace s námi je šifrovaná a všechny zaslané údaje budou uchovány na serverech mimo Českou republiku. Založení společnosti bude zahájeno okamžitě. Některé jurisdikce založíme již do 1 dne.

3. Krok: Doručení dokumentů

Po založení budou dokumenty společnosti doručeny kurýrní službou do České republiky přímo na vaší adresu, nebo do naší kanceláře, kde budou následně připraveny k vyzvednutí. Zásilka bude obsahovat vždy primární dokumenty společnosti a případně další dokumenty, které byly objednány. Logisticky trvá doručení dokumentu z offshore jurisdikcí obvykle 3 – 5 dní.

Založení offshore společnosti je jednoduché!
Neodkládejte vaše rozhodnutí na zítra a udělejte první krok už dnes.

Komunikace s námi je šifrovaná. Vámi zaslané údaje budou uchovány na serverech mimo Českou republiku.
×
×