Blog o offshore Informace ze světa daňových rájů

Offshore 2.0: Nová pravidla pro daňové plánování

Offshore 2.0.: Nová pravidla pro daňové plánování

Do konce účetního roku 2018 zbývá 11 týdnů a naše kancelář v tomto období již tradičně zpracovává velké množství žádostí o daňově-optimalizační strategie.

Jako jedni z mála v Čechách a na Slovensku disponujeme širokým know-how a zároveň praktickými zkušenostmi ze zahraničních destinací a proto jsme se letos rozhodli uspořádat seminář na téma: Offshore 2.0.: Nová pravidla pro daňové plánování.

Téma: Offshore 2.0.: Nová pravidla pro daňové plánování
Kdy: 1. listopadu 2018 od 9:00 do 12:00
Kde: Bredovský dvůr, Olivova 4, Praha 1
Vstupenky: Zbývají 3 vstupenky

Program

1) Postavení zahraniční společnosti v mezinárodním plánování

Seznámíme vás s nejzásadnějšími tématy současného mezinárodního daňového plánování. Podíváme se také na vývoj a nově vzniklé restrikce v této oblasti. Na případových studiích si představíme fungující koncepty.

2) Ekonomická substance společnosti — Konec schránkových firem?

Uvedeme vás do problematicky ekonomické substance. Zjistíte jak ji definovat a určit její znaky. Ukážeme vám srovnání umělé a reálné struktury a popíšeme rozlišující faktory. Zjistíte také, jaký je postup správce daně při posuzování ekonomické substance. Na závěr také získáte informace o chystané CFC legislativě.

3) Automatická výměna informací (AEOI & CRS)

Vysvětlíme vám koncept automatické výměny informací (AEOI & CRS). Zjistíte, jaké státy jsou součástí Mnohostranné dohody o automatické výměně informaci na finančních účtech a které státy se k výměně informací nepřidaly. Porozumíte tomu, jak proces výměny reálně probíhá a jaký má dopad na vlasníky účtu.

4) Spojené arabské emiráty — Co přináší založení firmy v Dubaji?

Seznámíme vás s výhodami založení společnosti ve Spojených Arabských Emirátech. Jsou inovativní jurisdikcí, která nabízí 0% daň z příjmu a přívětivé podnikatelské prostředí. Zároveň není uvedena na žádném blacklistu vedeném OECD a je proto vhodným nástrojem mezinárodního daňového plánování.

Kapacita semináře je omezena. Zajistěte si svůj lístek dříve, než bude příliš pozdě!

Zaregistrujte se na našem webu.

Přednášející — Seminářem vás provedou zkušení experti, kteří mají co říct!

  1. Robert Sládek
    Expert na korporátní migraci
  2. Mgr. Gabriela Pitrová, MBA
    Advokátka a daňová konzultantka
  3. Mgr. Ing. Radim Bláha
    Daňový a právní konzultant


×
×