Choice Bank Belize

Banka nabízející vysokou anonymitu. Nezávazná konzultacePotřebujete poradit

Obecné info

Choice Bank je offshore banka v Belize nabízející vysokou anonymitu a jedna z posledních, která nabízí předplacené platební karty MasterCard.

Banka je sledována a regulována Centrální bankou v Belize, čímž je zaručeno udržování kapitálové přiměřenosti a likvidity na úrovni v souladu s mezinárodně uznávanými postupy.

Své finanční služby poskytuje jak společnostem a sdružením, tak individuálním klientům. Jelikož banka sídlí v Belize, tak nepodléhá místním daním a devizovým předpisům. Finanční prostředky v cizích měnách jsou převedeny bez konverzních poplatků do belizských dolarů.

Výhody a nevýhody

  • Účty v mnoha měnách
  • Online bankovnictví
  • Osobní i firemní účet
  • Založení během jednoho až dvou týdnů
  • Vysoká míra anonymity
  • Předplacená karta MasterCard (bez uvedení jména na kartě)
  • Nízké měsíční poplatky
  • Minimální vklad $1.000

Ceník ke stažení

Často kladené otázky

Je bankovní účet pro offshore společnost absolutně anonymní?

Offshore banky, ve kterých otevíráme bankovní účty nabízejí nejvyšší možnou míru ochranu soukromí držitele účtu. Vzhledem ale k celosvětovému boji proti praní špinavých peněz a financování terorismu, úplné anonymity při otevření bankovního účtu již nelze dosáhnout v žádné bance na světě. Dokonce ani v těch, které se specializují na offshore bankovnictví. Bankovní instituce musí mít vždy k dispozici informaci o majiteli účtu, nebo benefičním vlastníkovi offshore společnosti pro kterou je otevřen. To i v případě, že je využito instrumentu nominee osob.

Musím být při otevření bankovního účtu fyzicky přítomen?

Otevření bankovního účtu pro offshore společnosti se obejde bez nutnosti fyzické přítomnosti benefičního vlastníka. Tato skutečnost je vykompenzována nutností precizní přípravy notářsky ověřené a apostilované dokumentace. Tuto pro vás připravíme a ověříme v rámci našich služeb.

V jakých měnách můžu mít vedený bankovní účet?

Offshore banky otevírají účty ve všech majoritních měnách. Účty je možné založit v měnách USD, EUR, GBP, CHF, RUB a dalších.
×
×