Offshore společnosti

Ochrana soukromí. Daňová optimalizace.

Objevte možnosti zahraničních jurisdikcí a nechte nás navrhnout optimální
mezinárodní daňové nastavení pro vaše podnikání.

Nezávazná konzultace

Oblíbená řešení

Každý případ je specifický. I přesto se některá řešení těší oblibě mnoha klientů.

Dubaj

 

Společnost v Dubaji

Spojené arabské emiráty jsou exklusivní destinací pro založení společnosti. Nabízí 0% daň z příjmu, ale zároveň nejsou tzv. daňový ráj.

Bankovní účet v Dubaji

 

Bankovní účet v Dubaji

Banky v Dubaji patří mezi nejstabilnější na světě. Poskytují navíc silné bankovní tajemství, protože nesdílejí informace v rámci automatické výměny.

Anonymní s.r.o.

 

Anonymní s.r.o.

Kombinací offshore společnosti, nominee služeb a české společnosti s ručením omezeným lze vytvořit tzv. anonymní s.r.o.

Firma a účet v Hong Kongu

 

Firma a účet v Hong Kongu

Daně z příjmu právnických osob je 0% u transakcí mimo Hong Kong. Navíc do účetnictví můžete zahrnout např. výdaje za pracovní cesty.

Proč využít offshore společnosti?

Důvody pro založení offshore společnosti.

Daňová optimalizace

Neplaťte na daních více, než musíte. Díky offshore společnostem snižte daňovou povinnost až na 0%.

Anonymita vlastnictví

Využijte svoje právo na soukromí a použijte offshore společnost jako nástroj anonymního vlastnictví.

Ochrana majetku

Chraňte svůj majetek tím, že budete nemovitosti i movité věci vlastnit použitím offshore společnosti.

Mezinárodní image

Zvolte si zvučný název zahraniční společnosti a získejte mezinárodní image pro vaše podnikání.

Kde zakládáme offshore společnosti?

Offshore společnosti ve všech oblíbených jurisdikcích.

 • SAE - RAK
  Spojené arabské emiráty

  od € 3900

  Zde jsme registrační agent. Není na black listu OECD. V Ras al-Khaimah se neplatí žádné firemní ani osobní daně. Neexistují limity na přísun zahraničního kapitálu nebo zisku.

 • Offshore daňový ráj Seychely
  Seychelská republika

  od € 1380

  Nejoblíbenější daňový ráj na světě. Žádné daně. Žádná byrokracie. Jednoduché, rychlé a relativně levné založení. Aktuální offshore právní úprava a další benefity.

 • Offshore společnosti, daňový ráj Delaware
  Delaware, USA

  od € 2080

  Daňový ráj, o kterém málokdo ví. Prestižní image i nulové zdanění. Toho lze dosáhnout zapojením LLC společnosti z Delaware a offshore společnosti.

 • Marshalovy ostrovy

  od € 1680

  Daňový ráj, který umožňuje vydání neimo-bilizovaných akcií na doručitele. Díky tomu si drží prvenství mezi zeměmi poskytujícími vysokou anonymitu vlastnictví.

 • Offshore společnosti, daňový ráj Belize
  Belize

  od € 1480

  Vhodný nástroj pro daňové a investiční plánování. Status britského závislého teritoria a britský právní systém. Dlouhodobě politicky a ekonomicky stabilní teritorium.

 • Offshore společnosti, daňový ráj Velká Británie
  Velká Británie

  od € 2390

  Členský stát EU umožňující podnikání s minimální byrokracií a výhodnými daňovými podmínkami pro nerezidenty. Povinnost přihlášení k DPH až od 2,5 mil. Kč.

 • Hong Kong

  od € 1880

  Společnosti v Hong Kongu nedaní příjmy generované mimo Hong Kong. Mají dobrou pověst a onshore status. Jsou vhodné pro daňové plánování a mezinárodní obchod.

< >

Kde otevíráme offshore bankovní účty?

Přehled bank, ve kterých otevíráme bankovní účty.

Noor bank offshore ucet dubaj

Co o nás říkají naši zákazníci?

Jsme hrdým partnerem našich klientů v době hojnosti i recese.

Kdo jsme a co děláme?

O společnosti Winston Wolfe & Co.

Daňový ráj

Kdo jsme?

Jsme tým expertů a poradců v oboru přeshraničního podnikání a mezinárodního daňového plánování. Naše expertíza jsou offshore společnosti a offshore bankovní účty.

Co děláme?

Zakládáme společnosti v daňových rájích, otevíráme bankovní účty a poskytujeme doprovodný administrativní servis. To vše spolehlivě a diskrétně. Na kvalitu našich služeb se můžete spolehnout.

Články z blogu

Přinášíme aktuální informace ze světa daňových rájů.

 • Práve ve Spojených arabských emirátech
  Právo ve Spojených arabských emirátech

  Spojené arabské emiráty umožní od konce roku 2018 zahraničním podnikatelům založit společnost bez účasti místního partnera. Čtěte víc na iOffshore.cz.

 • Offshore 2.0.: Nová pravidla pro daňové plánování
  Offshore 2.0: Nová pravidla pro daňové plánování

  Do konce účetního roku 2018 zbývá 11 týdnů a naše kancelář v tomto období již tradičně zpracovává velké množství žádostí o daňově-optimalizační strategie. Jako jedni z mála v Čechách a na Slovensku disponujeme širokým know-how a zároveň praktickými zkušenostmi ze zahraničních destinací a proto jsme...

 • 100% vlastnictví firmy
  SAE umožní cizincům 100% vlastnictví firmy

  Spojené arabské emiráty umožní od konce roku 2018 zahraničním podnikatelům založit společnost bez účasti místního partnera. Čtěte víc na iOffshore.cz.

 • prolomení mlčenlivosti
  Prolomení profesní mlčenlivosti advokátů

  Vláda schválila návrh novely daňového řádu, která transponuje Směrnici rady EU č. 2016/2258 upravující přístup daňových orgánů k informacím pro boj proti praní peněz, zvanou též DAC 5.

 • hong-kong
  Hong Kong a mezinárodní dohoda o daních

  Díky novému zákonu z února 2018 Hong Kong splní podmínky EU pro přehlednou a férovou daňovou politiku. Co přesně zákon chystá? Čtěte na iOffshore.cz.

 • virtuální měna
  Gibraltar chystá 1. zákon o kryptoměnách

  Vláda Gibraltaru oznámila, že ve 2. čtvrtletí 2018 projedná první zákon o regulaci kryptoměn. Co má obsahovat a jaké kroky podniká G20? Čtěte na iOffshore.cz.

 • offshore daňový ráj
  Evidence skutečných vlastníků společností

  Čtvrtá AML (Anti-Money Laundering) direktiva byla přijata v červnu 2015 a nahradila předchozí, třetí AML direktivu. Toto se v českém právním řádu projevilo novelizací zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

 • DPH v SAE
  DPH v SAE

  Zavedení daní ve Spojených arabských emirátech je součástí snahy Rady zemí pro spolupráci v oblasti Perského zálivu (Gulf Cooperation Council – GCC) zaměřené na diverzifikaci regionálních ekonomik.

 • daňová optimalizace firmy
  Skutečný majitel podle AML zákona

  Novelou AML zákona prošla samotná definice skutečného majitele velkými změnami, zvláště u svěřenských fondů. Nová definice transponovala část čtvrté směrnice AML, kde skutečného majitele definovala podle materiálních znaků jako fyzickou osobu.

 • offshore podnikání
  EU mění podmínky offshore podnikání

  Zavedení daní ve Spojených arabských emirátech je součástí snahy Rady zemí pro spolupráci v oblasti Perského zálivu (Gulf Cooperation Council – GCC) zaměřené na diverzifikaci regionálních ekonomik.

 • daňová optimalizace
  Čtvrtá AML směrnice v ČR a její vývoj

  Čtvrtá AML směrnice Evropské Unie týkající se předcházení praní špinavých peněz a financování terorismu není žádnou novinkou. Česká republika ji, stejně jako ostatní členové EU, musela implementovat do právního řádu nejpozději do 26.6.2017, což se také stalo.

 • podnikání v dubai
  Dubaj je mezi TOP 10 finančními centry světa

  Dubai International Financial Centre (DIFC) se zařadilo mezi 10 největších finančních středisek na světě. Právě na 10. místo jej zařadil na svém žebříčku Mezinárodních finačních center (IFC) časopis The Banker, a to vedle finačních center v Londýně, New Yorku, Hongkongu a Singapuru.

 • Automatická výměna informací
  Automatická výměna informací OECD

  Více než 50 států podepsalo strategickou dohodu OECD o automatické výměně informací o finančních účtech. Mezi těmito státy je i tradiční Švýcarsko.

 • Offshore
  Hlavní výhody offshore podnikání

  Offshore podnikání je individuální a při rozhodování o využití daňového ráje může být určitá výhoda pro jednoho podnikatele naprosto klíčová, zatímco pro jiného zbytečná.

 • Ručení jednatelů od 1.1.2014
  Péče řádného hospodáře od 1.1.2014

  S příchodem nového roku se pro statutární orgány korporací mnohé změnilo. Zejména přibylo povinností, a proto jistě chvíli potrvá, než si na nové zákony zvykneme.

 • Ručení jednatelů s.r.o. po 1. 1. 2014

  S příchodem nového roku se pro statutární orgány korporací mnohé změnilo. Zejména přibylo povinností, a proto jistě chvíli potrvá, než si na nové zákony zvykneme.

< >
Domluvte si nezávaznou konzultaci a nechte si poradit vhodné řešení.
×
×