Proč založit offshore společnost?

5 pádných důvodů k založení offshore společnosti

Pokud zvažujete založení offshore společnosti, ale nejste ještě zcela přesvědčeni, sestavili jsme pro vás seznam 5 pádných důvodů proč založit offshore společnost.

1. Daňová optimalizace

Offshore společnosti jsou nejoblíbenějším způsobem, jak legálně platit nízké nebo dokonce žádné daně. Díky světově unikátním daňovým podmínkám a stabilnímu právnímu prostředí jsou offshore společnosti oprávněně označovány jako daňové ráje.

2. Anonymita vlastnictví

Akcie na doručitele (majitele) a služby jmenovaných akcionářů (nominee shareholder) jsou nástroje, kterými lze docílit anonymní vlastnictví právnických osob a celých korporátních struktur. Tyto entity nadále mohou anonymně vlastnit movité i nemovité věci, podíly ve společnostech a další aktiva.

3. Ochrana majetku

Exekutoři, kteří porušují své pravomoce představují společně s nezákonnými postupy a zásahy úřadů hrozbu, před kterou je třeba váš majetek chránit. Právní subjektivita offshore společností a možnost jejich anonymního vlastnictví jsou silné nástroje pro ochranu majetku.

4. Nízká byrokracie

Podnikání s offshore společnostmi je sen každého podnikatele. Založení společnosti probíhá jednoduchým úkonem a je vyřízeno během několika dní. Absence povinnosti podávat daňová přiznání a účetní výkazy činí správu společnosti bezbolestnou. Ukončení existence společnosti je obvykle jediným rozhodnutím, které s sebou nenese již další finanční náklady.

5. Mezinárodní image

Offshore společnosti a korporátní struktury jsou hojně využívané i pro svoje zvučné názvy a mezinárodní image, kterou lze díky nim získat. Pro tyto účely jsou oblíbené společnosti z Velké Británie, nebo amerického státu Delaware. V obou těchto případech lze kombinovat 0% daňovou povinnost a mezinárodní image, kterou vašmu podnikání přinesou.

Důvodů proč založit offshore společnost je mnoho!
Udělejte první krok již dnes a domluvte si odbornou konzultaci.

Komunikace s námi je šifrovaná. Vámi zaslané údaje budou uchovány na serverech mimo Českou republiku.
×
×